Reference

Dobrý den, se službami, které poskytla Vaše společnost jsem byla velmi spokojena. Hlavně bych chtěla poděkovat panu Starému, který, ač byla doba příšerná, tak jeho přístup a vysvětlení, prezentace a všechno co souviselo s prodejem, bylo na 1. Vše jsme řešili telefonicky, emailem a vždy byl se mnou v kontaktu. Když jsem něčemu nerozuměla rád vysvětil. Nemohu nic vytknout. Vřele doporučuji.

Petra Tichá

Se vším jsem byl spokojen.

Jan Seidl

Pán Starý je profesionál, spoľahlivý, milý, ochotný s citom pre svoju prácu, vie poradiť a naviesť. Odporúčam.

Lukáš Kotora

Pana Starého mohu všem jen doporučit. Jeho jednání je fér, je profesionální a přitom lidský. Pracuje pečlivě, je spolehlivý, na jednáních byl vždy připravený. Cokoli jsme potřebovali, hned vyřešil, byl vždy na telefonu a ochotný pomoci. V budoucnu se na něj s důvěrou opět moc rádi obrátíme.

Lucie D.

Vybírali jsme s partnerkou byt ke koupi. Jednali jsme s mnoha makléři a jejich kvalita byla různá. Pan Starý patřil mezi dva nejlepší. Ochotný, aktivní, profesionální, jednal s námi narovinu a prakticky nemáme co vytknout. Maximální spokojenost.

Štěpán Tuček

Spolupráce s panem Starým při prodeji bytu byla výborná. Vše zařídil, o všem mě dle dohody informoval, a hlavně, nepodcenil přípravu. Byl jsem opravdu mile překvapen, jakým způsobem může realitní makléř pracovat. Na bytě se mi vystřídali celkem tři makléři a pouze pan Starý si nakonec svým přístupem získal mou plnou důvěru. Pokud budu v budoucnu něco prodávat, bez váhání se na něj opět obrátím.

Jan Klust