O mně

Jmenuji se Josef Starý a jsem realitní makléř v realitní kanceláři RE/MAX Eso. Působím v Liberci a mojí expertní oblastí je zejména Stráž nad Nisou a přilehlé okolí. Nicméně rád zajedu i do Jablonce nad Nisou, Turnova, Tanvaldu a klidně i Frýdlantu či Hejnic, prostě jsem tam, kde je mě třeba.

Svoji práci vykonávám poctivě. Vždy se s každým klientem a s každou nemovitostí důkladně seznámím, abych byl schopen zvolit nejefektivnější marketingovou strategii prodeje a hlavně abych vyhověl vašim potřebám. Mým cílem je prodat vaši nemovitost co nejrychleji a za co pro vás nejvýhodnějších podmínek. K tomu používám ty nejmodernější nástroje, včetně homestagingu, profesionálních fotografií, 3D půdorysů, video prohlídek, virtuálních prohlídek (neboli 3D scan nemovitosti přístrojem Matterport) a další.

Správná prezentace je základ, ale nesmí se podcenit ani správné stanovení ceny. K tomu používám tzv. cenové mapy, které obsahují reálné ceny, za které se jaká nemovitost prodala. Díky použití tohoto nástroje máte jistotu, že neproděláte a zároveň, že se z vaší nemovitosti nestane neprodejný ležák.

Pokud přemýšlíte o prodeji nemovitosti, ale bojíte se, abyste neudělali nějakou chybu, nebo si nejste jisti, jestli nechcete za svoji nemovitost málo, nebo naopak příliš mnoho, nabízím vám nezávaznou schůzku, na které se můžeme o vaší situaci v klidu pobavit třeba nad šálkem dobré kávy.

Pokud mě chcete kontaktovat, můžete buď zavolat, poslat e-mail a nebo využít messenger přímo zde na stránkách.

Budu se na vás těšit.

Josef Starý